Satır Saplı Peynir Tahtası
Satır Saplı Peynir Tahtası
Satır Saplı Peynir Tahtası
Satır Saplı Peynir Tahtası
Satır Saplı Peynir Tahtası

Satır Saplı Peynir Tahtası (EE510204106)

Marka : Egedeneve
Fiyat : ₺1.000,00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.200,00
Toplam Stok Adedi : 9
Barkod : 8697111201680
₺113,55 'den başlayan taksitlerle
Yerli Üretim

Kazdağları yöresi ağaçlarından, geleneksel yöntemlerle, el işçiliği ile üretilmiştir. Koruma amaçlı sızma zeytinyağı sürülmüştür. Gıda ile temasa uygundur.

Hammadde: Zeytin

Boyutlar: 15*51

Zeytin ağaçları gençleştirme amacıyla periyodik olarak budanır. Budanan dallar ağırlıklı olarak yakacak olarak kullanılır. Ürünlerimiz bu mucize ağacın dallarının uzun yıllar sizinle yaşaması için tasarlanır ve üretilir. Zeytin ağacı antibakteriyel özelliği nedeniyle servis ve sunum için idealdir. Üzerinde su ve leke tutmaz. Yüzeyi pürüzsüzdür ve diğer ağaçlara kıyasla daha zor çizilir. Kolayca yıkanır ve yıkandıktan sonra çabuk kurur. Sert yapısı nedeniyle uzun vadede çok dayanıklıdır.

 

BAKIM

 

Daha uzun süreli bir kullanım için ürününüzü kullandıktan sonra ılık suyla elde yıkayın. Kuruduktan sonra üzerine pamuklu bir bezle zeytinyağı sürün. Bu işlemi ağaç yüzeyi kuruyup matlaştıkça tekrarlayın. Uzun süreli sıvı ile temasından, aşırı sıcak ​ve soğuktan, nemden koruyun. Kullanımdan kaynaklı çizikleri zımparalayarak giderebilirsiniz.

Kullanımla ilgili sorularınız için [email protected]’dan bize ulaşabilirsiniz.

 

AHŞAP ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ GENEL BİLGİ

 

Egedeneve'de satılmakta olan hiçbir ürün için ağaç kesilmemiş, hammadde, yakılmak amacıyla satılan kütükler içinden seçilerek üretilmiştir. Egedeneve, doğanın korunması için üzerine düşeni yapmaktadır.

Ağaçlar yapısı gereği birbirinden farklı olduğu için görseldeki ürünle size ulaşan ürün arasında renk, doku, şekil farklılıkları olabilir.

Doğal ağaç ürünler yapıları gereği tüm önlemler alınsa dahi çatlama, bükülme yapabilir. Kullanım talimatına uymak, çatlamaları azaltır

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR